Jaut./atb.
Palīdzība » Jaut./atb.

Atbildes uz klientu jautājumiem

1. Kādēļ man jāreģistrējas?

Tikai reģistrēti lietotāji var pilnībā izmantot visas iespējas, ko piedāvā Videocv.lv portāls.
Nereģistrēti lietotāji nevar ievietot darba sludinājumu vai vakanci, nevar izveidot savu profilu, pievienot video CV, kā arī nereģistrēti darba devēji nevar piekļūt VideoCV.LV datu bāzei utt.

2. Kā es varu reģistrēties?

Lai reģistrētos Jums ir jāuzklikšķina 1.lapas augšējā labā stūrī lodziņā “Reģistrēties”. Kad reģistrācija lapa atvērsies Jums jāievada pieprasītie dati.
Darba devēju reģistrācijas saite ir zem „Reģistrācija darba meklētājiem”.
Lai reģistrācija tiktu apstiprināta uz Jūsu e-pastu tiks nosūtīta vēstule ar saiti par reģistrācijas veikšanu.
Jums uz saites jāuzklikšķina, lai apstiprinātu reģistrāciju no Jūsu puses. Jūs automātiski nonāksiet atpakaļ mājas lapā www.videocv.lv, Jums no jauna nebūs „jāielogojas”.
Kad atkārtoti, vēlēsieties apmeklēt Jūsu izveidoto profilu, Jums būs jāievada lietotāja vārds un parole.
Darba meklētāja reģistrācija
Darba devēja reģistrācija

3. Vai reģistrācija ir bez maksas?

Reģistrācija VideoCV.LV portālā ir bez maksas.

4. Kāpēc man reģistrējoties jāuzrāda bankas konts?

Bankas konts jāuzrāda tikai tad, ja nepieciešams izrakstīt rēķinu. Ja norēķināšanas notiek ar norēķinu kartēm, tad bankas konts nav nepieciešams.

5. Manā datorā nevar redzēt video CV. Ko man darīt? Vai man jāpērk vai jāinstalē kādas papildus programmas?

Ja Jūsu datorā nav uzstādīta Adobe Flash Player programma, lai atskaņotu video vai arī Jums ir instalēta Adobe Flash Player programmas vecā versija, video nevar redzēt . Lai Jūs varētu skatīties video, Jums jāieiet Adobe portālā un jāuzklikšķina uz „Agree and install now”. Pēc tam programma automātiski sāks lejupielādi, kas ir bez maksas. Pēc lejupielādēšanas ar šīs programmas palīdzību Jūs varēsiet skatīties video CV savā datorā.

6. Portālā VideoCV.lv ir minēts, ja es izsludinu vakanci, man ir jāuzsver, lai man kandidāti sūta savus video CV. Kā to saprast?

Video CV ļauj ietaupīt resursus un ātrāk realizēt mērķus gan darba devējam, gan darba meklētājam.
Video CV ir jauna efektīva personāla atlases metode pie mums Latvijā un arī pasaulē, kuras lietošanu sekmē gan IT tehnoloģiju attīstība, gan, ekonomiskās krīzes dēļ, lielais darba meklētāju skaits uz ierobežoto vakanču skaitu.

7. Jūsu klientu konsultants apgalvoja, ka ar viņa starpniecību, es varu saņemt atlaides. Vai tas ir tiesa?

Tā, kā Video CV ir jauns un inovatīvs personāla atlases pakalpojums, viens no mūsu konsultantu uzdevumiem ir popularizēt un reklamēt video CV, gan darba meklētāju, gan darba devēju vidū. Lai darba meklētāji un darba devēji ātrāk varētu izmēģināt un izmantot šo pakalpojumu, tiek piedāvātas akcijas ar iepazīšanās cenām, tai skaitā, atlaides.

8. Vai man obligāti jāveido savs video CV?

Jūs varat neveidot ne tradicionālo, ne video CV, bet tāpat pieteikties uz Jūs interesējošām vakancēm. Taču jārēķinās, ka potenciālie darba devēji, visticamāk, atstās Jūs bez ievērības. Video CV nodrošina, ka darba devējs pievērš Jums uzmanību.

9. Kā es varu pieteikties uz Video CV veidošanu studijā?

Lai pieteiktos uz Video CV filmēšanu, lūdzu, zvaniet VideoCV.LV administratorei 20008855 vai nosūtiet e-vēstuli info@videocv.lv un mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par Video CV filmēšanas laiku.

10. Kur atrodas VideoCV.LV studija?

Video CV.LV birojs un studija atrodas netālu no Centrālās Dzelzceļa stacijas A. Kalniņa ielā 1a -8 (4. stāvā). A. Kalniņa iela savieno Marijas ielu ar Kr. Barona ielu. Karte.

11. Kādā apģērbā man jāierodas uz video CV filmēšanu?

Uz video CV filmēšanu būtu vēlams ierasties tā, kā Jūs dotos uz darba interviju. Tas varētu nedaudz atšķirties atkarībā no profesijas, bet lietišķs apģērbs noderēs vienmēr.

12. Vai Video CV studijā man kāds palīdzēs sagatavoties filmēšanai?

Video CV veidošana kopā ar konsultāciju ilgst 45 minūtes. Jums būs iespējas uzfilmēt vairākus video CV, kurus noskatoties kopīgi ar pieredzējušu personāla treneri, saņemsiet ieteikumus, kā labāk sevi prezentēt. Jums būs iespējas patrenēties, uzlabot savu sniegumu un izvēlēties labāko uzfilmēto video CV.

13. Vai video CV tiek montēts, izgriežot neizdevušos monologus un tādejādi darba devējs var tikt maldināts, jo realitātē cilvēks būs cits?

Video CV nenodarbojas ar montāžu. Video CV studijā tiek uzfilmēti vairāki video un izvēlēts labākais. Darba meklētājs ņemot vērā konsultanta ieteikumus var nedaudz uzlabot savu prezentāciju, bet tas tikai apliecina viņa mācīšanās spējas.

14. Vai es varu video CV izveidot vairākās valodās?

Jā, var izveidot video CV, kurā Jūs runājāt vairākās valodās, tādejādi uzskatāmi demonstrējat savas valodu prasmes. Datu bāzē ir video CV, kuros, piemēram, viesmīļi un bārmeņi stāsta par savu pieredzi, prasmēm un personiskajām īpašībām latviski, krieviski un angliski, jo valodu zināšanas ir būtiskas šajā profesijā un palielina konkurētspēju darba tirgū.
Var izveidot 3 Video CV runājot angliski, krieviski vai latviski. Ja tas izdodas 45 minūšu laikā, maksa par 3 video 3 valodās, ir kā par 1 video filmēšanu.

15. Ja man pēc kāda laika nepieciešams mainīt video CV saturu vai vairs nepatīk uzfilmētais video CV, vai es varu to uzfilmēt vēlreiz ar atlaidi?

Otrreizēja video CV filmēšana, bez konsultācijas 20 minūšu laikā par ½ cenu.

16. Kādus personāla apmācības kursus jūs piedāvājat?

1.lapas augšējā labā stūrī sadaļā Mācības un kursi atrodas piedāvāto kursu saraksts.

17. Kā es varu pieteikties uz kursiem?

Lai pieteiktos uz mācību kursiem, lūdzu, zvaniet VideoCV.LV administratorei 20008855 vai nosūtiet e-vēstuli info@videocv.lv un mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par turpmāko sadarbību.

18. Kā es varu izmantot Video CV personāla atlases pakalpojumus?

Ja Jums ir nepieciešami personāla atlases pakalpojumi, lūdzu, zvaniet VideoCV.LV administratorei 20008855 vai nosūtiet e-vēstuli info@videocv.lv un mēs ar Jums sazināsimies, lai vienotos par turpmāko sadarbību.

19. Kā es varu piekļūt Video CV darba meklētāju datu bāzei?

Darba meklētāju datu bāzei var piekļūt Darba devēji, ja viņi ir apmaksājuši pieeju VideoCV.LV datu bāzei.

20. Kā es varu samaksāt par VideoCV.LV piedāvātajiem pakalpojumiem?

Jūsu ērtībām visus maksājumus portālā VideoCV.LV var veikt ar internetbanku starpniecību vai ar maksājumu kartēm. Mūsu rekvizīti atrodas 1.lapas augšējā labā stūrī sadaļā Kontakti.
Ja ir nepieciešams, varam Jums izrakstīt rēķinu, kā arī stingrās uzskaites kvītis.

21. Vai es varu izveidot savu video CV bez maksas?

Jūs varat savu video CV nofilmēt mājās (sk. ieteikumi), darbā vai jebkurā citā studijā un atsūtīt to mums. Tomēr jāņem vērā, ka pastāv video materiāla kvalitātes un formāta ierobežojumi. Tāpēc Video CV patur tiesības neievietot neatbilstošas kvalitātes, formāta un satura materiālus mūsu datu bāzē.
Jūs varat bez maksas izveidot savu video CV, ja atrodat 4 cilvēkus – draugus, paziņas, kas vēlas uzfilmēt savu video CV un katrs par to samaksā.

22. Es nedzīvoju Rīgā, bet gribu izveidot sev video CV. Vai jums ir filiāles citās pilsētās?

Pagaidām VideoCV.LV studija ir tikai Rīgā. Bet Jūs varat izveidot Video CV patstāvīgi mājās, izmantojot mūsu ieteikumus. Ar laiku mēs meklēsim iespējas, kā kļūt pieejamākiem klientiem arī reģionos.

23. Es negribu, lai mans video CV ir pieejams visiem. Vai es varu to sūtīt tikai tiem darba devējiem, kuriem pats vēlos?

  • Darba devēji piekļūt informācijai Jūsu profilā var tikai tad, ja esat publicējis darba meklētāja sludinājumu portālā VideoCV.LV.
  • Jūs varat nepublicēt sludinājumu un nosūtīt pieteikuma vēstulē saiti (linku) uz savu video CV mūsu portālā tikai Jūsu izvēlētiem darba devējiem. Norādiet arī laiku cik ilgi saite (links) ir derīga.
  • Jūs varat uzfilmēto materiālu ierakstīt jebkurā datu nesējā (CD, zibatmiņā utt.) un rīkoties ar to tikai pēc saviem ieskatiem.

24. Vai var dzēst vakanci, (sludinājumu) ja tā vairs nav aktuāla?

Jā.

25. Vai var dzēst savu profilu no portāla VideoCV.LV?

Izveidoto profilu var gan izdzēst, gan padarīt neredzamu.